VC4 ultrasonogrāfisko (USG) iekārtu klāstu ir papildinājušas jaunākās Philips EPIQ 5 un 7- kompaktākās un „zaļākās” Premium klases iekārtas šodienas medicīnas iekārtu tirgū.


Philips EPIQ ultrasonogrāfiem ir augstas izšķirtspējas sistēma, kas ir paredzēta izmantošanai vispārīgas attēlveidošanas, invazīvās radioloģijas, kardioloģijas, asinsvadu sistēmas izpētes, dzemdniecības un ginekoloģiskās procedūrās un analīzē. Turklāt tehnoloģija ietver elastogrāfijas izmeklējuma iespējas, kas ļauj precīzāk noteikt veidojuma raksturu un izvērtēt audu blīvumu. Izmantojot šo metodi, var labāk diferencēt ļaundabīgus un labdabīgus veidojumus, līdz ar to potenciāli samazināt nevajadzīgo biopsiju biežumu. Krūšu, vairogdziedzera, aknu kvantitatīvā elastogrāfija darbojas kā „virtuālā biopsija”.

Pateicoties jaunākās paaudzes USG iekārtas aprīkojumam, iespējams veikt ļoti precīzus vēnu un artēriju izmeklējumus objektīvu datu iegūšanai. Tiek pielietotas 2 veidu zondes - A/S 12 dziļo vēnu izmeklēšanai un A/S 18 - smalko vēnu izmeklēšanai un to fizioloģisko funkciju noteikšanai.

Philips EPIQ 7 ir papildus aprīkots arī ar 3D/4D attēlveidošanu augļa padziļinātai izmeklēšanai. Šī tehnoloģija ir ļoti nozīmīga dzemdniecībā, īpaši- 1. trimestra agrīnās grūtniecības skrīningam. Ņemot vērā, ka šajā laikā auglis ir tikai pāris centimetrus liels, turpretī obligātais skausta krokas mērījums ir pāris milimetrus liels un augļa sirds šajā laikā ir rīsa grauda lielumā, izmeklējumu nepieciešams veikt ar augstākās klases labākās izšķirtspējas iekārtu. Jaunākā augstfrekvenču abdominālā zonde līdz pat 9MHz nodrošina augstākās kvalitātes attēlveidošanu pat niecīgāko anatomisko struktūru vizualizēšanai.

Tā kā EPIQ 5 un 7 iekārtas ir ļoti ērtas lietošanai, tās būtiski atvieglo darbu speciālistiem, ļaujot daudz efektīvāk izmantot izmeklējumu veikšanas laiku.

Ultrasonogrāfi EPIQ 5 un 7 ir aprīkoti ar automātiskām programmām darba ritma ātruma uzlabošanai - automātiska asins plūsmas pielāgošana, kā arī automātiski mērījumi un augļa sirds standarta skatu vizualizēšana. Tach- screen tehnoloģija ļauj ārstam ērti, ātri un galvenais- precīzi uzstādīt diagnozi.

Ultrasonogrāfiju ar Philips EPIQ 5 veic Veselības centrā 4 (K. Barona 117, Rīga, tālr. 67847100)

Ultrasonogrāfiju ar Philips EPIQ 7 veic Capital Clinic Riga (Duntes iela 15A, Rīga, tālr. 66 333 33329 33 42 24www.capitalclinicriga.lv)

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai