Placeholder

"Baltijas Vēnu klīnika"

Kāju vēnu saslimšanas rada gan medicīniskas, gan kosmētiskas problēmas. To plašā izplatība ir veicinājusi strauju fleboloģijas (vēnu izpētes un ārstēšanas) nozares attīstību visā pasaulē - arī Latvijā.

Ar mūsdienās biežāko vēnu saslimšanu - hronisku vēnu mazspēju, slimo gan sievietes, gan vīrieši. "Baltijas Vēnu klīnika" ir daļa no SIA “Veselības centrs 4” grupas un ir kļuvusi par lielāko, pieredzes bagātāko medicīnas iestādi Baltijā, kas vienkopus nodrošina izvērstu vēnu diagnostiku un ārstēšanu.

Par "Baltijas Vēnu klīnika"

Klīnika darbu uzsāka 1999. gadā, strauji gūstot gan Latvijas, gan ārvalstu pacientu un medicīnas speciālistu atzinību: vidēji 2500 ik gadu veiktās vēnu operācijas un citas saistītās manipulācijas apliecina stabilus profesionālās autoritātes un pacientu uzticības rādītājus. "Baltijas Vēnu klīnika" tiek izmantotas visas mūsdienu vēnu ārstniecības metodes un to kombinācijas, un tehnoloģijas. Klīnikas speciālisti katru vēnu saslimšanas gadījumu vērtē individuāli. Pacientam tiek noteikts piemērotākais diagnostikas un ārstniecības plāns, ņemot vērā ne tikai slimības iedalījumu, bet arī pacienta vispārējo veselības stāvokli, mobilitāti, ģimenes anamnēzi, dzīvesveidu un darba specifiku, materiālās iespējas un citus aspektus, kas ir būtiski, izvēloties visefektīvāko ārstēšanas gaitu.

Laipni aicinām jūs iepazīties ar "Baltijas Vēnu klīnika" galvenajām priekšrocībām! 

Baltijas Vēnu klīnika - ēka

 

 

"Baltijas Vēnu klīnika" komanda

"Baltijas Vēnu klīnika" komandu veido kvalificēti, pieredzējuši flebologi un asinsvadu ķirurgi, kā arī profesionālas medicīnas un operāciju māsas. Klīnika ir daļa no daudzprofilu medicīnas centra, kas sniedz priekšrocību nepieciešamības gadījumā piesaistīt multidisciplināru “Veselības centrs 4” ārstu komandu (dermatologus, radiologus-diagnostus, ultrasonogrāfijas speciālistus, kardiologus, endokrinologus, ginekologus, neirologus u.c.), kā arī veikt papildu laboratoriskos, attēlu, funkcionālās vai endoskopiskās diagnostikas izmeklējumus.

Klīnika garantē sava darba kvalitāti - ikviens klients saņem MŪŽA GARANTIJU veiktajai operācijai un beztermiņa Operācijas kvalitātes sertifikātu (par sertifikāta nosacījumiem interesēties pie ārstējošā ārsta).

"Baltijas Vēnu klīnika" ir mūsdienīgas, uz pacientu komfortu orientētas klīnikas paraugs. Sekojot "Baltijas Vēnu klīnika" standartam, Igaunijā tapusi klīnika "Estonian Vein Clinic"

 

  Baltijas Vēnu klīnikas komanda

   

  Starptautiskā fleboloģijas konference Endovenous Forum - vadošie speciālisti

  Labākie speciālisti, augstvērtīgākie risinājumi

  Mūsu flebologi pastāvīgi papildina prasmes un zināšanas, kā arī dalās pieredzē:

  • piedaloties kvalifikācijas celšanas mācībās, kongresos u.c.;
  • izstrādājot un līdzdarbojoties zinātniskos pētījumos;
  • organizējot starptautisku paraugoperāciju norisi “Baltijas Vēnu klīnika” operāciju zālēs.

  "Baltijas Vēnu klīnika" speciālisti ne tikai pastāvīgi apgūst jaunas prasmes un zināšanas, bet arī sniedz nenovērtējamu ieguldījumu jaunu, saudzējošu metožu izstrādē un attīstībā. Klīnikas vadošais asinsvadu ķirurgs, flebologs dr. Ints Ūdris ir izstrādājis starptautiski atzītu, īpaši efektīvu un saudzējošu metodi - endoluminālo vēnu lāzerablāciju (TOTAL EVLA), izmantojot pašas jaunākās tehnoloģijas - trešās paaudzes iekārtu ar 1940 nanometru diodes lāzeru. Operācijas laikā tiek izmantoti ļoti tievi lāzervadi, ar kuriem var slēgt arī visus varikozos sānu zarus un vēnu mezglus. Pēc operācijas neveidojas apdegumi, ādas pigmentācija, nav sāpju. 

   

  Tehnoloģijas

  "Baltijas Vēnu klīnika" pastāvīgi atjauno iestādes tehnoloģisko bāzi, sadarbojoties ar starptautiski atzītiem, augstvērtīgu medicīnas iekārtu ražotājiem: General Electric Medical Systems, Toshiba, Philips, Esaote, Dornier, WaveLight, Lumenis, Eufoton, Alma Lasers. Klīnikas tehnoloģisko bāzi veido precīzākās un mūsdienīgākās ultrasonogrāfijas iekārtas, lāzeru un radiofrekvences iekārtas, garantējot klīnikas aprīkojuma atbilstību augstākajiem starptautiskajiem standartiem. 

  Drošība un kvalitāte

  Mūsu prioritāte ir pacientu un personāla drošība, kuras svarīgākais aspekts ir augstākā līmeņa Eiropas standartiem atbilstoša medicīnisko instrumentu sterilizācija. Sterilizēšanas darba efektivitāte ikdienā tiek pārbaudīta ar fizikālām, ķīmiskām un bioloģiskām metodēm. 

  Sterilizācijas iekārtu un procesa pārbaudei sterilizācijas ciklu fizikālo lielumu pārbaudi un kalibrēšanu veic sertificēta organizācija. Informācija par katra sterilizācijas cikla fizikālajiem parametriem un kvalitāti tiek atspoguļota sterilizācijas procesa dokumentācijā. 

  Tehnoloģijas vēnu operācijās

   

  Augstākā līmeņa sertifikācija

  "Baltijas Vēnu klīnika" Kr. Barona ielā 115, Skanstes ielā 50 un Brīvības gatvē 410 (Rīgā) “Veselības centrs 4” sastāvā ir piešķirts starptautiskais kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts saskaņā ar standartu ISO 9001:2015. Saņemtais sertifikāts visiem „Veselības centra 4” klientiem apliecina klīniku sniegto pakalpojumu augsto līmeni sertificētajā darbības sfērā, kas aptver primāro un sekundāro veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu ambulatori un dienas stacionāros ar operāciju zāli.

  iso
  1996.gads
  Elements4

  "Veselības centrs 4" vēnu ārstēšanu uzsāka 1996. gadā. "Veselības centrs 4" ķirurģijas nodaļā dr. Elga Rēvalde un dr. Sandra Prāve vēnu ārstēšanā sāka pielietot skleroterapiju. Toreiz vēl neviens nenojauta, ka šādi aizsāksies garš un pieredzes bagāts ceļš uz lielāko vēnu klīniku Baltijā.

  1996-bilde-1
  1999. gads Baltijas Vēnu klīnikā
  Elements4

   

  1999. gadā tika izveidots Fleboloģijas centrs. dr. Ivars Prudāns, dr. Uldis Mauriņš un pēc tam arī dr. Ints Ūdris un dr. Pēteris Gerke sāka veikt klasiskās vēnu operācijas un operācijas pēc Varadeja metodes (miniflebektomija) - ar minimāliem, 1-2mm ādas griezieniem.

  1999. gads - foto uzņēmums
  2001. gads Baltijas Vēnu klīnikā
  Elements4

   

  Jauna ēra vēnu ķirurģijas nozarē pasaulē aizsākās 2001. gadā, parādoties endovenozai lāzera ķirurģijai. Jau pēc gada vācu profesora Tomasa Proebstles vadībā pirmo endovenozo lāzerķirurģijas operāciju (ultrasonogrāfijas kontrolē), izmantojot Dornier Medtech medilas D (980nm) diožu lāzeru, Baltijā veica asinsvadu ķirurgs- flebologs Ints Ūdris. 

  operācija
  2010. gads Baltijas Vēnu klīnikā
  Elements4

   

  Ievērojami paplašinoties pakalpojumu klāstam un papildinot tehnisko aprīkojumu ar jaunām, augstvērtīgām iekārtām, tai skaitā modernizējot operāciju zāles, 2010. gadā "Veselības centrs 4" Fleboloģijas centrs pārtapa par "Baltijas Vēnu klīnika". Klīnika sāka darbu jaunā kvalitātē, verot durvis apmeklētājiem plašās un labiekārtotās telpās Rīgā, Kr. Barona ielā 115.

  2010. gads - foto uzņēmums
  2020. gads Baltijas Vēnu klīnikā

  "Veselības centrs 4" filiāle "Baltijas Vēnu klīnika" ir vienīgā klīnika Latvijā un arī Baltijā, kas piedāvā visu vadošo vēnu ķirurģijas tehnoloģiju apvienojumu vienuviet. "Veselības centrs 4" ir pieejamas gan klasiskās vēnu operācijas pēc Varadeja metodes (miniflebektomija), gan lāzerķirurģijas operācijas, gan citas vēnu ārstēšanas metodes, izmantojot radiofrekvences ķirurģiju (EVLT un RFO), tvaika mikroimpulsus, bioloģisko līmi u.c. “Baltijas Vēnu klīnika” ir viena no pirmajām pasaulēm, kur klīniskajā praksē ieviests trešās paaudzes diodes lāzers 1940nm. Lāzeroperācijas, kas veiktas ar šo iekārtu, ir saudzējošākas un mazāk traumatiskas. 

  “Baltijas Vēnu klīnika” ir daļa no daudzprofilu medicīnas centra "Veselības centrs 4", kas sniedz pacientiem iespēju nepieciešamības gadījumā operatīvi saņemt citu nozaru ārstu konsultācijas, veikt papildu laboratoriskos, attēlu funkcionālās vai endoskopiskās diagnostikas izmeklējumus.

   

  "Baltijas Vēnu klīnika" ir kļuvusi par vadošo vēnu ārstniecības klīniku Baltijas valstīs. Klīnika attīsta savas tehnoloģijas un metodes arī citu lokalizāciju vēnu patoloģiju novēršanā – hemoroīdu ārstēšanā. “Baltijas Vēnu klīnika” pieejams visas pasaulē atzītās mūsdienu ārstniecības metodes: gumijas gredzenu aplikācija, skleroterapija, HET bipolārā ierīce, Ciānakrilāta līme (biolīme), THD, HAL un RAR metodes endorektāla doplera kontrolē, EVRF RAFAELO® tehnoloģija, lāzeropreācijas, Miligana – Morgana metode, PPH (Longo tipa) operācija, LigaSure operācijas.

  Atkarībā no katra konkrētā gadījuma augsti kvalificēti klīnikas ķirurgi izvēlas pacientam saudzīgāko hemoroīdu likvidēšanas veidu.

  Nepieciešama palīdzība?

  "Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 5 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • Kr. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Brīvības ielā 180, 3.stāvā ("Veselības centrs 4" Diagnostikas nodaļa)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Talsu ielā 39A, Ventspilī (Pārventas poliklīnika)
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
    

  Pieteikties konsultācijai