Klientu karte

Lojalitātes programma

Klientu lojalitātes programma

Aicinot esošos un topošos klientus izvēlēties SIA ''Veselības centrs 4'' par uzticamu un profesionālu partneri, esam izveidojuši klientu lojalitātes programmu, kas ļauj īpaši izdevīgi rūpēties par veselību un skaistumu!

Šī programma dažādu īpašo piedāvājumu un pastāvīgu atlaižu veidā sniedz vēl vairāk iespēju saņemt labāko veselības aprūpi, diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju, skaistumkopšanu.

Kļūt par lojalitātes programmas dalībnieku un iegādāties klienta karti var jebkurā SIA ''Veselības centrs 4'' filiālē, izlasot lojalitātes programmas noteikumus un aizpildot pieteikuma anketu.

Klienta karte ir derīga jau iegādes brīdī, un tā dod iespēju saņemt pastāvīgas atlaides visās SIA ''Veselības centrs 4'' filiālēs un grupas uzņēmumos. Līdzās pastāvīgajām atlaidēm tiek veidoti īpaši izdevīgi akciju piedāvājumi, par kuriem informācija tiek nosūtīta uz klientu norādītajiem kontaktiem un izziņota SIA ''Veselības centrs 4'' informatīvajos kanālos.

Iegādājieties ''Veselības centrs 4'' klientu lojalitātes karti un saņemiet kvalitatīvu veselības aprūpi, diagnostiku, ārstēšanu, rehabilitāciju un skaistumkopšanu par īpaši izdevīgiem nosacījumiem!

   Klientu karte bērniem, pensionāriem, klientiem ar invalīda apliecību – EUR 4.00

   Klientu karte (ģimenes karte) – EUR 10.00

   Klientu karte pārējiem – EUR 7.00

 

Pastāvīgo atlaižu piedāvājumu var apskatīt šeit

Ar Klienta kartes noteikumiem var iepazīties šeit

 

 1. Par lojalitātes programmas dalībnieku var kļūt un Klienta karti saņemt jebkura fiziska persona, kura ir aizpildījusi anketu un piekritusi šiem noteikumiem.
 2. Iepazīties ar Noteikumiem, saņemt un aizpildīt Anketu var jebkurā VC4 filiālē. Klientam (tā pārstāvim) Anketā jāaizpilda obligātie lauki, kā arī jānorāda Anketas aizpildīšanas datums un jāparakstās.

Klienta (tā pārstāvja) paraksts uz Anketas apliecina, ka:

 1. Klients (tā pārstāvis) ir iepazinies ar Noteikumiem un piekrīt tiem; Klients (tā pārstāvis) ir devis piekrišanu, ar kuru tas atļauj apstrādāt personas datus Noteikumos un Anketā norādītajā apjomā un kārtībā ar mērķi saņemt VC4 Klientu Lojalitātes programmas priekšrocības un labumus.
 2. Starp VC4 un Klientu (tā pārstāvi) ir noslēgts līgums, kura saturu un apjomu nosaka aizpildītā Anketa un šie Noteikumi
 3. Klients (tā pārstāvis) piekrīt VC4 komerciālo paziņojumu saņemšanai par VC4 piedāvātajiem pakalpojumiem, veselības veicināšanas pasākumiem un reklāmas akcijām uz Anketā norādīto elektronisko pastu un/vai tālruni. Klientam ir tiesības atteikties no komerciālo paziņojumu saņemšanas saskaņā ar normatīvajiem tiesību aktiem.
 1. Iesniedzot aizpildīto Anketu, Klients (tā pārstāvis) uzrāda VC4 darbiniekam Klienta (tā pārstāvja) personu apliecinošu dokumentu, lai darbinieks varētu identificēt Klientu (tā pārstāvi).
 2. Ar Lojalitātes programmas Priekšrocībām persona var iepazīties vc4.lv
 3. Priekšrocības nedarbojas, sedzot pacienta iemaksu valsts (NVD) apmaksātiem pakalpojumiem, sedzot pacienta līdzmaksājumu veselības apdrošināšanas polišu gadījumā. Priekšrocības nesummējas ar citām atlaižu programmām, izņemot atsevišķus, VC4 informatīvajos kanālos izziņotus, gadījumus.

Informācija par klienta karti:

 1. Maksa par klienta karti – saskaņā ar apstiprinātu VC4 cenrādi.
 2. Klienta kartei nav noteikts derīguma termiņš.
 3. Klienta karte ir paredzēta izmantošanai tikai VC4 filiālēs vai pie VC4 sadarbības partneriem. Klienta karte nav maksājumu karte vai kredītkarte. Saņemot pakalpojumu, VC4 darbiniekiem ir tiesības pieprasīt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu klientu kartes uzrādītājam.
 4. Atlaides nepiemērojās, uzrādot citas personas klienta karti
 5. Bojāta klienta karte (saskrāpēta, salauzta u.tml.) nav derīga.
 6. VC4 neuzņemas atbildību par zaudējumiem, ja klienta karte tiek nozagta, bojāta vai atzīta par nederīgu.
 7. Klienta kartes nozaudēšanas vai sabojāšanas gadījumā ir iespējams saņemt jaunu karti, vēlreiz aizpildot Anketu. Atjaunotās klienta kartes cena saskaņā ar apstiprinātu VC4 cenrādi.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

 • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
 • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
 • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
 • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
 • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
 • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
 • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
 • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
   

Pieteikties konsultācijai