Baltijas Vēnu klīnikas piedāvājums ārvalstniekiem

Medicīnas pakalpojumi ārvalstu klientiem

"Veselības centrs 4" filiāle "Baltijas Vēnu klīnika" piedāvā augstākā līmeņa medicīnas pakalpojumus arī ārvalstu klientiem. Mūsu mērķis – nodrošināt jums nevainojamu, kvalificētu un ātru apkalpošanu!

Lasīt vairāk >>

Latvijā iespējams saņemt kvalitatīvus, drošus un mūsdienīgus medicīnas pakalpojumus par ievērojami zemāku maksu.

Gandrīz visi mūsu speciālisti brīvi pārvalda angļu un krievu valodu, bet ir speciālisti, kuri pacientus konsultē arī vācu, franču un arābu valodā.

Latvija ir ērti sasniedzama – tās ģeogrāfiskais izvietojums ļauj pacientiem ierasties Rīgā ar jebkuru transporta veidu.

Latvijā ir moderna infrastruktūra, augsta pakalpojumu kvalitāte, kā arī plašs kvalitatīvu viesnīcu klāsts dažādās cenu kategorijās.

Speciālisti strādā ar visām šodien pasaulē zināmajām metodēm un modernākajām tehnoloģijām: lāzeroperācijas, biolīmes metode, ūdens tvaika mikroimpulsu metode, radiofrekvences operācijas, putu skleroterapija, termokoagulācija.

Katram pacientam tiek piemērota individuāla ārstēšana, izvēloties piemērotāko metodi vai to kombināciju, lai novērstu fleboloģiskas un proktoloģiskas slimības.

Medicīnas tūristiem īpaši nozīmīgs ir faktors, ka no vēnu problēmām var atbrīvoties ātri un nesāpīgi - viesošanās Rīgā jāieplāno tikai uz trim dienām. 

 

klasteris

Latvijas veselības tūrisma klāstera biedrs 

 


Lai garantētu augstākās kvalitātes pakalpojumus un servisu, "Veselības centrs 4" un "Baltijas Vēnu klīnika" medicīnas tūrisma speciālisti nodrošina pilnvērtīgu komunikāciju un atbalstu ar ārvalstu pacientiem no pirmā saziņas brīža.

Klientu atbalsts: 

 • attālinātās konsultācijas ar klientu menedžeri pirms ierašanās Latvijā;
 • sagaidīšana Latvijā;
 • transfēra un naktsmītnes pakalpojumu organizēšana;
 • kontakta nodibināšana un uzturēšana starp ārvalstu pacientu un klīniku speciālistiem;
 • ārstniecības plāna koordinēšana un uzraudzība;
 • Attālinātās konsultācijas organizēšana pie ārsta;
 • pastāvīgs klientu menedžera atbalsts ārstniecības procesa laikā;
 • visu nepieciešamo dokumentu sagatavošana iesniegšanai apdrošināšanas kompānijām;
 • dokumentu tulkošana;
 • nepieciešamās komunikācijas uzturēšana, klientam atgriežoties mītnes zemē. 

 

Esat laipni aicināti sazināties ar mūsu ārvalstu pacientu atbalsta personālu!

Lana
Violeta


Lana Kutiščeva

Tālr.: +37126342853
E-pasts: lana.kutisceva@vc4.lv 

Violeta Milaševiča

Tālr.: +37128010751
E-pasts: violeta.milasevica@vc4.lv 


"Baltijas Vēnu klīnika" sadarbojas ar visām apdrošināšanas kompānijām Latvijā.

Gjensidige

 

Balta

 

IF

 

BTA

 

ergo

 

compensa

seesam

 

ban

 

1. Pieteikuma aizpildīšana

Pieteikumā norādiet:
vārdu, uzvārdu;
- dzimšanas gadu, datumu;
- pamata diagnozi vai problēmu, kas jūs uztrauc;
- tālruņa numuru/e-pasta adresi;
- E-pasta pielikumā pievienojiet medicīnisko izrakstu vai kāju vēnu bildes.

Nosūtiet pieteikumu uz e-pastu: medinfo@vc4.lv.
Medicīnas tūrisma menedžeris ar Jums sazināsies 24 stundu laikā.

2. Ārstniecības plāna sagatavošana

Pamatojoties uz Jūsu sniegto informāciju, mēs sagatavosim plānu, kas ietver izmeklējumu un ārstēšanās nosacījumus, ārstēšanās iespējas un ilgumu, kā arī aptuvenās izmaksas.

3. Klātienes vizītes plānošana

Pēc rakstiskas piedāvātā plāna apstiprināšanas notiek vienošanās par jūsu vizīti Rīgā.
Nepieciešamības gadījumā mēs Jums palīdzēsim rezervēt viesnīcu, iztulkot medicīniskos slēdzienus un risināt citus ar jūsu uzturēšanos Rīgā saistītos jautājumus. 

 

4. Rēķina apmaksa

Vizītes noslēgumā Jums tiks izsniegts kopējais aprēķins, kuru varat apmaksāt pēc ārstniecības pakalpojuma saņemšanas. 

 

 

Diāna un Romāns, Anglija

Gribējām pateikties par "Veselības centrs 4" nodrošināto servisu un laipnajiem darbiniekiem, par plānošanu un atbalstu apmeklējuma laikā. Esam ļoti apmierināti ar apmeklējumu. Serviss nodrošināts augstā līmenī, viss personāls laipns un atsaucīgs. Ikvienam iesakām. Liels paldies! Mēs tiešām esam ļoti pateicīgi un apmierināti ar vizīti, paldies Jums! 


 

 

Igors, Baltkrievija 

Man ir 25 gadi. No bērnības slimoju ar neirodermītu. Jau esmu visu izmēģinājis, parastā ārstēšana un mūsu (Baltkrievijas) preparāti deva maz labumu. Sāku meklēt ārstēšanu ārzemēs. Atradu Dermatoloģijas klīniku. Nolēmu aizbraukt  konsultēties. Ārsts izrakstīja zāles un krēmus pēc receptes, un es tos uzreiz iegādājos Rīgā. Un rezultāts pārsniedza visas manas cerības. Burtiski pēc pāris dienu tablešu lietošanas ievērojami uzlabojās ādas stāvoklis. Un ļoti labi palīdz ārsta ieteiktie krēmi. Vēl arī ārsts atbildēja uz visiem maniem jautājumiem. Paliku ļoti apmierināts un ne drusciņ nenožēloju, ka atbraucu. Paldies Jums! 


 

 

Olga, Īrija

Nevaru vien pateikties par saņemtajām rūpēm un uzmanību. Grūti iedomāties vēl patīkamāk pavadītu laiku jūsu klīnikā un Rīgā. Liels paldies draudzīgajam personālam. Paldies menedžeriem par labo garastāvokli. Jūs veicat ļoti augsta līmeņa darbu.


 

 

Svens Osila, Igaunija

Ārstēju vēnas Rīgā un esmu apmierināts ar klientu servisu. Patīkams, izpalīdzīgs personāls. Nepieredzēti labi organizēts process visos posmos un aspektos. Esmu ļoti apmierināts ar ārstēšanas rezultātu – manas kājas izskatās daudz labāk. Vēlreiz liels paldies, it īpaši medicīnas tūrisma menedžerei Lanai.


 

 

Kellija, Apvienotā Karaliste

Miljons Paldies Dr. Liepiņai (plastikas ķirurģe), Jekaterinai un anesteziologam par absolūti perfekto ārstēšanās pieredzi. Noteikti ieteikšu jūs saviem draugiem.


 

 

Ians, Apvienotā Karaliste

Vēlos patiekties medicīnas tūrisma menedžerei par palīdzību man un manai sievai, kamēr uzturējāmies Rīgā. Abi esam ļoti apmierināti ar operācijām. Manas kājas jūtas krietni vieglākas nekā pirms dr. I.Ūdra veiktās vēnu operācijas, izmantojot bioloģisko līmi. Jūtu, ka atkal varēšu pilnībā izbaudīt dzīvi un hobijus, spēlēt futbolu. Manai sievai operācija bija nepieciešama jau gadu iepriekš – priecājos, ka tā beidzot veikta un viņa jūtas lieliski.


 

 

Susanne, Zviedrija

Esmu ļoti apmierināta ar medicīnas pakalpojumu kvalitāti Rīgā, kā arī patīkamo klientu menedžeri un šoferi. Silti iesaku Baltijas vēnu klīniku un Dermatoloģijas klīniku un tur strādājošos patīkamos un profesionālos ārstus.


 

 

 

Ļesja Kijeva, Ukraina

Paldies dr. Intam Ūdrim par ātro un profesionālo operāciju, paldies medmāsām! Paldies par operācijas laikā atskaņoto mūziku, kas aizdzina bailes. Esmu ļoti pateicīga Jums un personālam.


 

 

Vita, Krievija

Man ir 27 gadi. Ciešu no heres vīrusa kopš bērnības, ārsti apgalvoja, ka Krievijā nav klīnikas, kur to varētu izārstēt. Nolēmu izpētīt ārstniecības izmaksas Latvijā un biju pārsteigta. Cena izrādījās zemāka, nekā gaidīts. Izvēlējos Dermatoloģijas klīniku. Nevaru vārdos izteikt, cik apmierināta esmu ar ārstēšanu. Klīnikā man palīdzēja tikt galā ar gadiem ilgušām mocībām. Es vairs nekaunos par savu ārieni. Tika atrisināta ne tikai mana veselības problēma, bet arī uzlabots mans emocionālais stāvoklis. Liels paldies Jums par to!Izmaksu atgūšana ar ''Medrefund''

Ja esat ES vai EEZ iedzīvotājs, jūs varat izvēlēties piekļūt veselības aprūpes pakalpojumiem ārvalstīs - citās ES, EEZ valstīs vai Šveicē. Jūsu valsts veselības aprūpes sistēma var atlīdzināt jūsu izdevumus. Valsts apmaksāta veselības aprūpe ārvalstīs ir iespējama!

Saskaņā ar ES normatīvajiem aktiem ikvienam ir tiesības izvēlēties savu veselības aprūpes sniedzēju ne tikai savā mītnes valstī, bet arī jebkurā citā ES vai EEZ valstī. Ārstējoties ārpus savas mītnes valsts, jums ir iespēja atgūt iztērēto naudu. Ārvalstīs dzīvojoši pacienti atlīdzību var saņemt dažādos veidos atkarībā no saņemtā pakalpojuma un dzīvesvietas valsts. ''Medrefund'' konsultēs par labāko izmaksu atgūšanas procesu jūsu situācijā.

Vairākus gadus ''Medrefund'' ir sadarbojies ar dažādām slimnīcām un klīnikām Eiropā, lai palīdzētu Apvienotās Karalistes iedzīvotājiem pieprasīt kompensāciju par ārstēšanu ārzemēs. ''Mederefund'' palīdz Apvienotās Karalistes un citu ES un EEZ valstu iedzīvotājiem nokārtot nepieciešamās formalitātes, lai tie varētu atgūt naudu par saņemtajiem medicīniskajiem pakalpojumiem.

Izmaksu atgūšana


Tā kā bez ārējas palīdzības var būt sarežģīti nokārtot visas nepieciešamās formalitātes, mēs informējam savus pacientus par iespēju izmantot ''Medrefund'' palīdzību. Vairāku gadu laikā sadarbība starp klīnikām Eiropā un ''Medrefund'' ir pārtapusi auglīgās un uzticamās attiecībās, kas nāk par labu pacientiem, kuri plāno vai ir saņēmuši plānveida un neplānotu ārstēšanu ārvalstīs.

Kopš 2013. gada ''Medrefund'' ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku pieteikt atlīdzību pieprasījumus par ārstēšanu ārzemēs.

Lai uzzinātu vairāk par saviem plānotajiem vai saņemtajiem mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar ''Medrefund'':

Tīmekļa vietne: https://medrefund.eu 
Tālrunis / WhatsApp / Viber: +44 (0) 772 943 8051
Facebook: Medrefund.EU
E-pasts: info@medrefund.co.uk

"Veselības centrs 4" filiāles "Baltijas Vēnu klīnika" ārvalstu pacientus visbiežāk interesē:
 

Fleboloģija

Fleboloģija


Vēnu ārstēšana, vēnu operācijas, pielietojot visas šobrīd pasaulē atzītākās metodes un to kombinācijas. ''Veselības centrs 4'' klīnikās atkarībā no katra konkrētā gadījuma pacientiem ir pieejamas šādas ārstniecības metodes un to kombinācijas: lāzerķirurģija, izmantojot jaunākās paaudzes lāzerus, radiofrekvences ķirurģija, mikroviļņu ablācija, putu skleroterapija, slimās vēnas slēgšana, izmantojot bioloģisku līmi. Īpaši ērts un mūsdienīgs risinājums ir bioloģiskās līmes (no ''VenaSeal'') metode, kas ļauj slēgt bojāto asinsvadu un nekavējoties turpināt ikdienas aktivitātes bez kompresijas zeķu valkāšanas – šis faktors ir īpaši svarīgs dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī cilvēkiem, kuriem stingro vēnu zeķu uzvilkšana sagādātu grūtības (seniori, ierobežota kustību amplitūda, traumas). Lāzereoprāciju jomā jāpiemin unikālā, īpaši saudzīgā TOTAL EVLA metode, kas, izmantojot trešās paaudzes iekārtu ar 1940 nanometru diodes lāzeru, vienas operācijas laikā ļauj slēgt gan stumbra vēnas, gan to sānu zarus (šo metodi radījis "Baltijas Vēnu klīnika" vadošais asinsvadu ķirurgs, flebologs. dr. Ints Ūdris). Visas šīs metodes ir saudzējošas, to veikšanai nepieciešama lokālā anestēzija. Izvēloties vēnu slēgšanas operāciju ar bioloģisko līmi, nav nepieciešamības veikt anestēziju un valkāt vēnu kompresijas zeķes. Pēc manipulācijas veikšanas pacients uzreiz var doties mājās un jau nākamajā dienā atgriezties pie ikdienas ritma.

Proktoloģija
 

Proktoloģija

''Veselības centrs 4'' klīnikās pieejama inovatīva hemoroīdu un citu proktoloģisko veselības problēmu risināšana. Proktoloģijas dienesta tehniskais nodrošinājums ir ļoti augstā līmenī, kas paver plašas iespējas palīdzēt pacientam vislabākajā veidā, pielietojot visas šobrīd pasaulē atzītās hemoroidālo mezglu ārstēšanas metodes (LONGO, STARR, HET, HAL- RAL, Liga Sure, THDc.) – tās ir ekskluzīvas un efektīvas ārstēšanas metodes. Tiek pielietota arī inovatītīvākā metode ar HET™ (Hemorrhoid Energy Therapy) bipolāro liģēšanas sistēmu. Jaunākā hemoroīdu ārstēšanas metode ir radiofrekvences (EVRF) procedūra ar nosaukumu RAFAELO®. Ar to var likvidēt jebkuras stadijas hemoroīdus. Pacientam vairs nav nepieciešama vispārējā narkoze, procedūra tiek veikta lokālajā anestēzijā procedūru telpā.

Dermatoloģija
 

Dermatoloģija

"Veselības centrs 4" klīnikās pieejama ādas veselības problēmu risināšana, izmantojot mūsdienīgas diagnostikas un lāzerterapijas iekārtas. "Veselības centrs 4" filiāle "Dermatoloģijas klīnika" ir lielākā un modernākā specializētā dermatoloģijas klīnika Latvijā.

Diagnostika, preventīvā medicīna, veselības pārbaudes programmas
 

Diagnostika

"Veselības centrs 4" nodrošina pilna spektra diagnostikas iespējas - izmeklējumus ar visjaunākās paaudzes premium klases magnētiskās rezonanses, ultrasonogrāfijas, datortomogrāfijas un citām diagnostikas iekārtām, kā arī veikt kvalitatīvus ģenētiskos testus un saņemt profesionālu preventīvās medicīnas speciālistu ieteikumus. Pacientu ērtībai ''Veselības centrs 4'' speciālisti izstrādājuši veselības pārbaudes programmas,  kas tiek piemērotas katram pacientam individuāli. Katrā no programmām ir ietverti rekomendēto ārstu apmeklējumi, izmeklējumi un analīzes. Dažu dienu laikā ir iespējams saņemt vispārēju veselības stāvokļa novērtējumu, kā arī rekomendācijas nepieciešamajai ārstēšanai. Pieredzējuši speciālisti ieteiks diētu un rekomendējamo fizisko noslodzi.

Anti-Aging medicīna, estētiskā medicīna un plastikas ķiruģija
 

Anti-Aging

Mūsdienu medicīnas sniegtās iespējas ļauj iegūt slow age efektu, būt skaistam un apmierinātam ar dzīvi jebkurā vecumā. Strauji augošais pieprasījums pēc šiem pakalpojumiem veicināja jauna koncepta klīnikas ''Anti-Aging Institute'' izveidi, kas durvis vēra 2019. gadā. "Veselības centrs 4" filiālē "Dermatoloģijas klīnika" strādā spēcīga plastikas ķirurģijas komanda, un plastiskās ķirurģijas operācijas tiek veiktas atbilstoši pasaules augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem. Pateicoties nozares attīstībai un speciālistu prasmēm, plastiskās operācijas ir maksimāli saudzīgas, salīdzinoši ātras un ar īsāku rehabilitācijas laiku.
 

2023. gadā "Veselības centrs 4" klīniku tīklu, tostarp "Baltijas Vēnu klīnika", ir apmeklējuši gandrīz 4500 ārvalstu pacientu.Top 10 valstis, kuru pacienti ir izvēlējušies "Baltijas Vēnu klīnika" pakalpojumus
 

Valstis, no kurām ierodas medicīnas tūristi

Ārzemju latvieši

Ārvalstīs dzīvojošie Latvijas valsts piederīgie

Anglija

Lielbritānija

Norvēģija

ASV

Indija

Zviedrija

Polija

Vācija

Igaunija

Lietuva

ASV

Īrija

Dānija

Dānija

Gruzija

Polija

Īrija

Somija

 

 

One file only.
10 MB limit.
Allowed types: gif, jpg, jpeg, png, txt, rtf, odf, pdf, doc, docx.
Lūdzu, aprakstiet savu medicīnisko problēmu

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

 • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
 • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
 • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
 • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
 • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
 • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
 • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
 • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
   

Pieteikties konsultācijai