Mūsdienu aizņemtiem cilvēkiem tagad būs lieliska iespēja taupīt laiku, apvienojot iepirkšanās procesu ar lietderīgu veselības profilakses pasākumu! Pārdaugavas un citu Rīgas iedzīvotāju un viesu ērtībām T/C SPICE telpās durvis vēris moderns medicīnas centrs. Šo kopprojektu īstenojis SIA VESELĪBAS CENTRS 4 sadarbībā ar E. GULBJA LABORATORIJU un medicīnas preču veikalu DYNASTY.

VESELĪBAS CENTRS 4 (VC4) sadarbību ar T/C SPICE uzsāka 2010. gada maijā, kad lielveikalā tika izveidots viens no VC4 vakcinācijas dienesta kabinetiem*. Ņemot vērā tā veiksmīgo darbību un lielveikala apmeklētāju vēlmi vienviet saņemt pēc iespējas plašāku pakalpojumu klāstu, tai skaitā skaistumkopšanas un medicīnas pakalpojumus, tika izveidots šis modernais medicīnas centrs. Tajā mūsdienīgi un pēc visaugstākajiem higiēnas standartiem ir iekārtoti dažādu specialitāšu ārstu kabineti, pēdu aprūpes kabinets un vakcinācijas dienests. Ikviens varēs saņemt dažādu ārstu, tādu kā flebologa, dermatologa, tehniskā ortopēda, podologa un citu speciālistu konsultācijas un pakalpojumus. Tostarp diagnostiskos izmeklējumus- kāju vēnu dupleksonogrāfiju, podometriju u.c. Būs pieejami arī visu veidu vakcinācijas pakalpojumi. Turklāt pirms došanās ceļojumā šeit speciālistu konsultāciju par vakcināciju varēs saņemt bez maksas. Medicīnas centrā ir integrēta arī laboratorija, kurā uz vietas būs iespējams gan nodot paraugus analīzēm, gan saņemt to rezultātus. Laboratorija apkalpos arī klientus ar ģimenes ārsta vai citu specialitāšu ārstu nosūtījumiem, kas ir līgumattiecībās ar valsti. Savukārt veikalā DYNASTY būs iespējams iegādāties ortozes, komforta apavus, kompresijas zeķes un citas preces, kā arī bez maksas veikt kompresijas zeķu izmēra mērījumus, pielietojot BodyTronic 600 ķermeņa mērīšanas iekārtu.**

VESELĪBAS CENTRS 4 valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds:

“Šis ir jauns, drosmīgs un tajā pašā laikā loģisks attīstības solis, kā medicīnas pakalpojumus padarīt vēl draudzīgākus un pieejamākus mūsu klientiem. Tā ir mūsdienu sabiedrības iezīme, kad visu vēlamies saņemt vienuviet. Ja līdz šim tirdzniecības centrā varēja iepirkties, paēst, izklaidēties un arī vakcinēties, tagad ikviens apmeklētājs varēs parūpēties par savu veselību daudzveidīgāk un plašāk.”

*Veselības centrs 4 šobrīd ir līderis Latvijā vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā. Kopumā pieejami 6 vakcinācijas kabineti. Ir izveidota arī elektroniskā datu bāze, kas palīdz atjaunot vakcinācijas datus pacientiem, kam nozaudētas  potēšanas pases. Lai taupītu darbinieku laiku, Veselības centrs 4 piedāvā veikt vakcināciju arī darba vietā. 2014. gada martā Latvijā aizsākās nebijis pilota projekts – „Mobilās vakcinācijas kabinets.” Rīdziniekiem un pilsētas viesiem dažādās Rīgas vietās ir iespēja saņemt vakcinācijas pakalpojumus īpašā, mobilo izbraukumu vajadzībām aprīkotā autobusā, kas atbilst LR Ministru kabineta noteikumiem Nr. 330 "Vakcinācijas noteikumi”.

** Tā ir jaunākās paaudzes ķermeņa mērīšanas iekārta, kad izmantojot 3D attēlu, tiek aprēķināts ķermeņa apkārtmērs un garums, kas kalpo kā paraugs, lai izvēlētos vispiemērotāko kompresijas zeķes izmēru. Mērīšanas procesā klients stāv uz rotējošas mērīšanas platformas. Lai radītu 3D modeli, sistēma projicē gaismas starus uz attiecīgās ķermeņa daļas un uztver tās digitāli. Stari uz ādas veido tīklu, ko izmanto, lai radītu precīzu punktveida trīsdimensiju modeli. Mērīšana un 3D modeļa veidošana notiek vienlaicīgi un tas aizņem tikai pāris minūtes. Mērījuma laikā nav jāuzvelk zeķes un tas atvieglo ne tikai mērījuma veikšanu, bet arī paātrina tā gaitu!

Šī Veselības centra 4 filiāle atradīsies: Lielirbes ielā 29, Rīga, 2. st., tel. 29993706

Darba laiks: katru dienu, ieskaitot brīvdienas no plkst. 10:00 līdz 21:00

Informāciju sagatavoja:
Veselības centra 4 sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Apine

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai