Mūsdienu medicīna nav iedomājama bez teicamām diagnostikas iekārtām pēc iespējas precīzākas un savlaicīgākas diagnozes noteikšanai, tādēļ “Veselības centrs 4”, sekojot līdzi medicīnas tehnoloģiju attīstībai, nemitīgi investē līdzekļus jaunāko un informatīvāko iekārtu iegādei. VC4 Dermatoloģijas klīnikā vēnu izmeklējumi tagad tiek veikti ar jauno ESAOTE MyLab™Six ultrasonogrāfu.

 

ESAOTE ir pasaules līderis - viens no starptautiski atzītākajiem diagnostisko iekārtu ražotājiem. Tā piedāvātās medicīnas tehnoloģijas ir novatoriskas un nodrošina iespēju veikt kvalitatīvus izmeklējumus ar augstu diagnostiskās uzticamības koeficentu. MyLab™Six ultraskaņas iekārta ir aprīkota ar jaunākajām asinsvadu izmeklēšanas programmām, kas ļauj speciālistiem veikt kvalitatīvus asinsvadu izmeklējumus. Speciālistu ērtībai iekārtas programmu vadība iespējama, izmantojot skārienjūtīgu ekrānu. Ultrasonogrāfa dizains ir veidots ergonomiski, lai izmeklējumu veikšana būtu ērti gan ārstam, gan pacientam. MyLab™Six ultrasonogrāfa darbības laikā ir īpaši zems fona trokšņu līmenis, kas izmeklējuma laikā ļauj komfortabli justies gan ārstam, gan pacientam.Iekārtai ir uzlabota ultraskaņas attēlu apstrādes programma, bet paša attēla augsto izšķirtspēju nodrošina netradicionālais 19 collu LCD platekrāns. MyLab ™ Six kalpo par vienu no "zaļo" produktu risinājumu paraugiem.

Thu, 07/16/2020 - 08:22

DO YOU NEED HELP?

The Baltic Vein Clinic has 3 operating rooms and day care facilities. Consultations are also provided at the following branches of Veselības centrs 4 as well as on trips (see: www.venas.lv) :

  • 115 Kr. Barona Street ("Baltic Vein Clinic" – main building)
  • 50 Skanstes Street ("Dermatology Clinic")
  • 410 Brīvības gatve ("Jugla Clinic")
  • 15A Duntes Street, 3rd, 4th floor ("Capital Clinic Riga")
  • 1 Grebenščikova Street, Riga ("Diagnostic Centre")
  • 18 Baznīcas Street ("Anti-Aging Institute")
  • 10A Ģimnāzijas Street,2 а, Daugavpils (Private Clinic "Ģimenes veselība")
  • 10 Pededzes Street , Mārupe (Mārupe Doctorate)
     

Apply for a consultation