Turpinot pirms gada iesākto sadarbību, arī 2016. gadā Lattelecom Rīgas maratona oficiālais medicīnas partneris ir Veselības centrs 4 un tā grupas uzņēmums Capital Clinic Riga.

Sadarbības ietvaros ārsti – sporta ārsts, kardiologs, fizioterapeits, ģimenes ārsts, tehniskais ortopēds un citu specialitāšu pārstāvji lasīs lekcijas un sniegs ieteikumus Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skolas dalībniekiem, nodrošina iespēju pārbaudīt veselību programmas "Mans pirmais maratons" 16 dalībniekiem, veicot nepieciešamās analīzes un kardiopulmonālās slodzes testu ar sporta ārsta vai kardiologa konsultāciju, kā arī nodrošinot iespēju dalībniekiem  -  maratona EXPO apmeklētājiem iepazīt un iegādāties kvalitatīvākos treniņu atbalsta produktus no Veselības centra 4 grupas uzņēmuma Dynasty - jaunākās paaudzes sporta kompresijas zeķes, kas radītas, balstoties uz visaptverošām biomehānikas un kompresijas terapijas zināšanām, ortozes dažādu locītavu stabilizēšanai, atslogošanai, kompresijai vai daļējai mobilizēšanai, kā arī citus ortopēdiskos izstrādājumus, kas mazina diskomfortu, ko izraisījuši pēdu bojājumi, un ļauj izvairīties no sīkām traumām, noberzumiem un sabiezējumiem. Tāpat maratona EXPO dalībniekiem divas un vienu dienu pirms skrējiena būs pieejamas fizioterapeita konsultācijas un teipošana, kas var palīdzēt atvieglot skriešanu sīku traumu, sasprindzinājumu un savilkumu gadījumos.

Piedalīties maratonā - tā ir liela apņemšanās un liels izaicinājums, kas prasa ne tikai psihoemocionālu un gribas noturību, bet arī lielisku veselību. Tādēļ visiem, kuri ir nolēmuši atkārtoti vai arī pirmo reizi mūžā pierādīt sev un citiem - es varu noskriet maratonu, piedāvājam fiziskās sagatavotības un veselības pārbaudi ar īpašu atlaidi, lai intensīvie treniņi pirms skrējiena un skrējiens neradītu nepatīkamus pārsteigumus un problēmas.

Lattelecom Rīgas maratons 2016 – jau 15. maijā, tādēļ:

Visiem, kas skrien:

 • Kompleksais jeb kardiopulmonālās slodzes tests*  bez vai ar laktātu noteikšanu klīnikā Capital Clinic Riga, izmantojot jaunāko un modernāko aprīkojumu šajā jomā, pieejams ar 15% atlaidi
 • Tehniskā ortopēda konsultācija ar izmeklējumu un podologa pakalpojumi VC4 filiālē T/C "Spice" – ar 20% atlaidi

Tāpat Capital Clinic Riga piedāvā fiziskās sagatavotības novērtējuma programmu,  sporta ārsta konsultācijas, fizioterapeita konsultācijas, vispārējās veselības pārbaudes programmas (check-up) fiziski aktīviem cilvēkiem un citus pakalpojumus. Savukārt Veselības centra 4 tehniskie ortopēdi piedāvā veikt pēdu diagnostiku un ieteikt labākās ārstēšanas un korekcijas metodes, lai skriešanā galvenais “nesējs” - kājas, saglabātu vai iegūtu savu labāko veselības formu.

*Kardiopulmonālās slodzes tests ir zelta standarts sportistu veselības pārbaudēs: neinvazīva metode, kas dod iespēju vienlaikus novērtēt sirds - asinsvadu, elpošanas un muskuļu sistēmu darbību miera stāvoklī, precīzi dozētas fiziskas slodzes laikā un atjaunošanās periodā, precīzāk noteikt fiziskās darba spējas un iemeslus, kas tās ierobežo. Tādējādi iespējama agrīna kardiopulmonālo funkcionālo traucējumu noteikšana un novērtēšana, efektīvas treniņu programmas izstrādāšana. Testa laikā nosaka arī laktāta līmeni asinīs precīzākai anaerobā sliekšņa izvērtēšanai.

Vairāk informācijas: 
www.capitalclinicriga.lv,
www.dynasty.lv,
www.vc4.lv,
www.lattelecomrigamarathon.lv

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

 • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
 • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
 • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
 • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
 • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
 • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
 • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
 • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
   

Pieteikties konsultācijai