28.oktobrī VC4 organizēja zinātniski – izglītojošu semināru, kurā Liepājas kolēģiem prezentēja jaunākās metodes un ārstēšanas iespējas fleboloģijā, proktoloģijā, dermatoloģijā un radioloģijā.

Semināru apmeklēja 39 ārsti, kuri aktīvi uzdeva jautājumus VC4 speciālistiem - savas jomas vadošajiem ārstiem Latvijā.

Diskutējām gan par premium klases magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumu jaunajām iespējām onkoloģiskiem pacientiem, gan progresīvākām endovazālām vēnu ārstēšanas metodēm, gan jaunākajiem sasniegumiem proktoloģisko slimību ārstēšanā. Lielu interesi raisīja Dermatoloģijas klīnikas metodiskās vadītājas Dr.Lindas Kapteines prezentācija par plašajām iespējām ādas veidojumu ārstēšanā un likvidēšanā, pateicoties modernākajām diagnostikas un lāzeru tehnoloģijām, kā arī pavisam novatorisks jaunums, ko piedāvājam saviem pacientiem – ģenētisko testu veikšana. Tā piedāvā personalizētu preventīvu pasākumu kompleksu, kuru izstrādā Dr.med. Jana Janovska un to galvenais uzdevums – laikus pasargāt cilvēkus no iespējamām nākotnes saslimšanām.

VC4 reģionālajiem pacientiem piedāvā plašas diagnostikas un ārstēšanas iespējas.

VC4 grupas uzņēmums “Vizuālā Diagnostika” nodrošina magnētiskās rezonanses (MR) un/vai datortomogrāfijas (DT) izmēklējumus: Liepājā, Kuldīgā, Saldū, Valmierā, Jelgavā, Jēkabpilī, Gulbenē, kā arī Rīgā.

VC4 ārsti regulāri dodas izbraukuma vizītēs, konsultējot un izmeklējot pacientus vietējās medicīnas iestādēs.

Sīkāku informāciju par vizīšu grafiku Jūs variet uzzināt, zvanot pa tālruni: 20 550 550

Plašāku informāciju par VC4 jaunumiem, akcijām un citu noderīgu informāciju meklējiet: www.vc4.lvwww.venas.lv un www.dermaclinic.lv

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai