Rīgā četru dienu vizītē ieradās Ukrainas Ārstu asociācijas darba grupa 7 speciālistu sastāvā – rehabilitologs, asinsvadu ķirurgi, terapeits, traumatologs – ortopēds. Vizītes mērķis – iepazīties ar Latvijā pieejamo rehabilitāciju un ārstniecības pakalpojumiem, kā arī pārrunāt iespējas pieredzes apmaiņā un speciālistu apmācībā.

Viesi apmeklēja vairākas vadošās klīnikas – Baltijas Vēnu klīnikaORTO clinicCapital Clinic Rigagastrocentrs.lv. 19. decembrī viesi apmeklēja Vaivaru Rehabilitācijas centru un Jaunķemeru Rehabilitācijas centru.

Inna Daščenko, Ukrainas Ārstu asociācijas viceprezidente, delegācijas vadītāja par vizīti Latvijā saka: „Mūs patīkami pārsteidz redzētais – klīniku aprīkojums, speciālisti. Ir visi priekšnosacījumi, lai Ukrainas pacientiem būtu interesanti braukt uz Latviju. Gan līdzīgais klimats, gan mentalitāte, gan valodas barjeras neesamība un īpaši, salīdzinājumā ar Rietumu Eiropas valstīm, cenas – tās Latvijā piedāvātajiem pakalpojumiem ir īpaši pievilcīgas.”

Māris Rēvalds, Veselības centra 4 valdes priekšsēdētājs un Medicīnas tūrisma centra valdes loceklis par Ukrainas delegācijas vizīti saka: „Esam priecīgi par Ukrainas kolēģu vizīti! Ir labi dalīties ar zināšanām, un tas ir abos virzienos vienlīdz būtiski. 

Pacienti no Ukrainas mūsu klīnikas visvairāk izmanto tieši vēnu ārstēšanas pakalpojumus, diagnostiku. Protams, ka Ukrainā pašreiz ir ļoti sarežģīts laiks, kolēģi ir norādījuši uz rehabilitācijas, traumatoloģijas un ortopēdijas pakalpojumu nepieciešamību. Sadarbosimies!”

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai