Veselības centrs 4 saka paldies Ievas Pārvērtību dalībniecēm un mūsu speciālistiem par ieguldīto darbu, laiku un pacietību!

Ievas pārvētību dalībnieču atsauksmses par mūsu speciālistiem!

Kristīne Svēte

Paldies VC4 Skaistuma klīnikas 4. Dimensija profesionāļiem par ieguldīto darbu, laiku, atsaucību, pretimnākšanu, aizrautību, sniedzot palīdzību un atbalstu manu personisko mērķu sasniegšanā Ievas Pārvērtību projekta ietvaros. Lai Jums veicas!

Ar patiesu cieņu – Kristīne.

Iluta Tukiša

Mans tievēšanas kurss 6 mēnešu garumā profesionālu speciālistu uzraudzībā noslēdzies uz ļoti pozitīvas nots.
Par sasniegto rezultātu saku lielu paldies visām Wellslim centra meitenēm, kuras bija kopā ar mani - iedrošināja, atbalstīja, līdzi juta. Bez  jūsu sniegtajiem labajiem  padomiem un lielā darba es nebūtu sasniegusi tik labus rezultātus. Meitenes, jūsu ieguldītais darbs un ticība man bija viens no lielākajiem motivatoriem nepadoties cīņā ar liekajiem kilogramiem.
Milzīgs paldies Lindai par procedūru plāna izveidi,  morālo atbalstu un lielisko visa pasākuma kūrēšanu. Fizioterapeitei Andai -  par ieteiktajiem vingrojumiem un labajiem padomiem ķermeņa fiziskās formas uzturēšanā. Uztura speciālistei Gunai - par manu ēšanas paradumu klupšanas akmeņu revīziju un ieteikumiem, kā tos apiet, labot un izvairīties no tiem. Īpašs paldies ūdens dziedniecības speciālistei Tatjanai par profesionāli veiktajām procedūrām, kuru rezultāti bija redzami jau pēc pirmās nedēļas. Mans ķermenis kļuva kompaktāks, āda stingrāka. Mana pieredze rāda, ka par ādas tvirtumu tievēšanas laikā jāsāk domāt jau no pirmās dienas un šarko dušu iesaku kā vienu no galvenajām procedūrām ķermeņa tvirtuma saglabāšanā. Turklāt, šarko duša arī paātrina vielmaiņu, stiprina imunitāti un uzlabo asinsriti. Kā nākamo varu ieteikt vakuummasāžu, arī tā palielina ādas tonusu, uzlabo limfodrenāžu, mazina celulītu. It īpaši pie profesionālajām Wellslim meitenēm - Ievas, Daces un Annas - jutīsities gaidītas, aprūpētas un iedvesmotas jauniem mērķiem. Viņām ir ne tikai prasmīgas rokas, bet arī daudz labu padomu, ko saņemsit liekā svara efektīgai  zaudēšanai un sava ķermeņa kopšanai- mīļš paldies jums visām trim!  Teicamas ķermeņa estētikas speciālistes ir Ramona un Daiga -viņu rokās mans puncis dila acīm redzami! Paldies, meitenes, par ieguldīto darbu mana ķermeņa, veselības un garastāvokļa uzlabošanā!

Ar cieņu, 
Iluta

Iveta Eniņa

Labdien

Visā šajā projektā vislielāko iedvesmu un uzticību iedvesa plastikas ķirurģe Nonna Tomiševa.
Par operācijām biju redzējusi tikai TV. Sākumā bija ļoti bail, bet kad aizgāju uz pārrunām, šī daktere izstāstīja gan par operācijas gaitu, gan kas sagaida pēc tam, gan arī pēc operāciju komplikācijām. Nezinu kā, bet dakterei es uzreiz uzticējos un biju pārliecināta, ka viss izdosies. Klausīju un izpildīju visus pirms operācijas pasākumus( vēdera prese, zeķu vilkšana nedēļu pirms operācijas).
Uzskatu, ka ja ar dakteri ir sadarbība, tad arī viss izdosies.
Lielu ieguldījumu ielika procedūras māsiņa Solveiga, kas deva padomus, ko darīt pēc katras procedūras (vairāk staigāt, vairāk ūdeni dzert).
Vēl liels paldies Ketijai, kas visas mūs vāca kā gādīga cāļu māte. Un vispār visai komandai, jo tik mīļu un draudzīgu, izpalīdzīgu komandu sen neesmu satikusi. Mana dzīve ir mainījusies vismaz par 180 grādiem. Milzīgs paldies.

Linda Demitere.

Labdien!

Nav iespējams izteikt ar vārdiem to pateicību visiem darbiniekiem, kuri ieguldīja savu laiku un vēlmi man palīdzēt sasniegt tik fantastiskus rezultātus.
Vislielāko paldies vēlos teikt vakuumasāžas meitenēm Dacei un Ievai. Viņas ir pašas labākās, savu darbu dara uz visiem 100 procentiem. Pateicoties viņām, es ļoti labi zaudēju apkārtmērus, katra procedūra bija patīkama, jo pretim bija smaidošas meitenes, ar kurām varēja aprunāties un viņas ieteica kādus labus veidus, lai man svars zustu vēl.
Protams paldies ar Natālijai un otrai viņas kolēģei, kurai, diemžēl vārdu neatceros. Vienmēr mani kārtīgi izmasēja šarko dušas laikā!
Protams Liels paldies visam Wellsim centram, dakterei Lindai, ka izvēlējās mani projektam, visam kolektīvam, kurš bija tik pozitīvs. Liels paldies visai komandai, Jūs visi esat Zelts! Bez Jums visiem es šobrīd nebūtu tik skaista un nevarētu sākt pavisam jaunu dzīvi, kādu baudu un esmu laimīga!

Liels paldies Jums!

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai