Intervija ar Veru Jegorovu, kura savu tikšanos ar ārstu salīdzina ar vinnestu loterijā


Paciente Vera Jegorova atzīst, ka problēmas ar kāju vēnām viņai bijušas jau sen, tomēr, lai palīdzētu citiem laiks ir atradies, bet, lai savestu kārtībā savu veselību, tam gan pietrūcis brīvs brīdis. “Atliku došanos pie flebologa tik ilgi, kamēr mana radiniece apsteidza mani, un veica kāju vēnu operāciju, pirms to saņēmos izdarīt pati”, stāsta Vera. “No vienas puses domāju, ka tas pat varbūt bija labi, jo es varēju uzzināt viņas pieredzi, un bailes vai nedrošības sajūta bija aiz muguras! Pārliecība, ka pēc operācijas jutīšos lieliski, mani iedrošināja rīkoties!” atzīst paciente.

Vaicāta par dr.Gerki, Vera Jegorova viņu raksturo kā ļoti labsirdīgu, komunikācijā draudzīgu, neaizmirstot par augstākā līmeņa uzmanību pret pacientu. Vera atzīst, ka operācijas gaitu vieglāku un mierīgāku ir radījusi lieliskā atmosfēra un harizmātiskais mediķu personāls, esot apmierinātai ar apkalpošanas servisu, nav uztraukuma arī par pašu operāciju. “Būšu godīga - pirms operācijas biju noskaņojusies uz ļaunāko - ka nevarēšu pastaigāt, un būs lielas sāpes, tomēr patiesībā sanāca pilnīgi pretēji - sāpes praktiski nejutu, naktīs gulēju ļoti labi! Aprīļa beigās man tika veikta operācija, un maijā jau devos atklāt peldēšanas sezonu!” iedrošina Vera.

Baltijas Vēnu klīnikas ķirurgs, flebologs Pēteris Gerke stāsta, ka pacientei diagnosticēta kreisās kājas priekšējās papildvēnas varikoze ar vārstuļu mazspēju. Tā kā medikamentozā terapija šādā gadījumā nepalīdz, pacientei bija nepieciešama operācija, un kā piemērotākā no visām metodēm tika izvēlēta lāzerterapijas metode. Lāzeroperācija bijusi piemērotākā, jo vēnas stumbrs ir bijis vidēja diametra un samērā taisns, līdz ar to lāzerterapija uzskatāma par optimālāko metodi. “Pēcoperācijas rezultāts novērtējams kā ļoti labs, pacientei sūdzību nav, un kāja atkal ir vesela,” gandarīts ir arī dakteris.

Tagad Vera ar pārliecību aicina ikvienu, kam ir vēnu problēmas nebaidīties un doties pie ārsta. Tiesa daktera izvēle var būt kā loterija, bet paciente uzsver, ka jūtas kā uzvarētāja, jo, pateicoties radinieces rekomendācijai, viņa ir izvilkusi pilno lozi – dakteri, kurš ir ne tikai simpātisks un cilvēks ar labu, plašu dvēseli, bet arī brīnišķīgs attieksmē pret pacientu! “Esmu pateicīga liktenim par satikšanos ar dr.Gerki”, intervijas beigās atzīst Vera Jegorovaun no sirds pasakās visai Baltijas Vēnu klīnikas komandai.

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai