Pacients Jānis Strauts vairākas reizes mēnesī mēro 180 km lielu attālumu, lai apmeklētu konsultāciju pie Baltijas Vēnu klīnikas  ķirurģes, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā- Dr. Aleksandras Kušpelo. Video stāstā pacients dalās savā pieredzē ar čūlu ārstēšanu un atzīst, ka Dr.Kušpelo ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību.

Pacients Jānis Strauts atzīst: “Pirms nonācu pie dr.Kušpelo, izbraukāju pusi Latvijas!”

Pacients Jānis Strauts 180 km garo ceļu  no Apes novada pie dakteres Aleksandras Kušpelo mēro regulāri. Savas čūlas ārstēšanā Jānis gājis garu ceļu, pabūts gan Rīgas, gan lielāko Latvijas pilsētu slimnīcās, sanācis palīdzību meklēt arī plaši reklamētās privātklīnikās, tomēr problēmu tā arī nav izdevies atrisināt. Iepriekš Jānim pat veikta ādas pārstādīšanas operācija Vācijas speciālistu uzraudzībā, tomēr tā izrādījusies neveiksmīga, un problēmas turpinājušās

Pēc vairāku gadu cīņas ar čūlu, pie Jāņa nonākusi informācija, ka Veselības centrā 4 strādājot ķirurģe, kas specializējusies kāju venozo čūlu ārstēšanā- dr. Aleksandra Kušpelo. Pirmās konsultācijas laikā, daktere uzstādījusi mērķi- ja Jānis klausīšot visus norādījumus un stingri ievēros ārstes noteikumus, rezultāti neizpaliks.

Šobrīd Jānis atzīst, ka problēma jau ir gandrīz uzveikta, un panākumu pamatā ir ārstes ieteikumu 100% ievērošana. Jānis norāda, ka savā dzīvē ir ārstējies pie ļoti daudziem ārstiem, tomēr Dr.Kušpelo viennozīmīgi ir pelnījusi tikai vislabākos vārdus un visaugstāko atzinību.

“Lai dakterei neapsīkst darba spars un iejūtība pret saviem pacientiem, kaut visi ārsti ņemtu paraugu no dr. Kušpelo kā būtu jāveido komunikācija ar cilvēkiem!” atzīst Jānis un atzīmē, ka visai Latvijai būtu jālepojas ar tādu ārsti kā Aleksandra Kušpelo!

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai