360 TV Lattelecom Maratons vēstneši ir sabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri
akceptējuši savu dalību Lattelecom Rīgas maratona programmā "Mans pirmais
maratons". “Veselības centrs 4” kā Lattelecom Rīgas maratona oficiālais medicīnas partneris visā sagatavošanās periodā ir kopā ar vēstnešiem, sniedzot noderīgus padomus uztura jautājumos, veicot pēdu diagnostiku, konsultējot par stājas, gaitas problēmām un risinājumiem, kā arī pārbaudot ķermeņa sagatavotību lielajam izaicinājumam ar kardiopulmonālā testa palīdzību.

 

Apņēmības pilns noskriet maratonu ir arī radio SWH ētera personība Artis Dvarionas,
kurš viesojās “Veselības centrs 4” filiālē “Pēdu centrs” Barona ielā 115, lai veiktu stājas,
gaitas un pēdu veselības pārbaudi. Arti konsultē Veselības centra 4 “Pēdu centra”
tehniskais ortopēds Darja Ņesteroviča. Konsultācijas laikā ar podoskopa palīdzību
speciāliste nosaka Arta stājas simetriju, ar digitālo podometriju:

 • statikā - kādi ir Arta pēdu atbalsta fāzes parametri stāvot;
 • dinamikā – ar gaitas analīzes Freemed platformas mērījumu palīdzību - precīzu informāciju par Arta gaitu, pēdas atbalsta virsmas noslogojumu, līdzsvaru, gaitas stabilitāti un asimetriju. 

 
Arta gaitu paralēli ieraksta 2 videokameras, kas ļauj reālā laikā analizēt gaitu, novērtējot pēdas, potītes un ceļu locītavu kustības vismaz 2 projekcijās. Ierīces programmā tiek saglabāti video un foto dati par Arta stāju un podoskopiju (pēdu apskate uz spoguļgalda), kas ir svarīgi izvērtējot stāju un gaitu nākošās vizītes laikā.

Turpat esošajā “Dynasty” medicīnas preču veikalā Artim veic individuālu zolītes mērījumu, pēc kura tiks izgatavota tieši Arta pēdas anatomijai atbilstoša zolīte, kas skriešanas apavos atvieglos pēdu noslodzi un radīs komfortablāku sajūtu.

 

 

Pozitīvas emocijas un smaids noder jebkurā dzīves situācijā, tāpēc “Veselības centrs 4” papildus konsultācijai un diagnostikai, Arti iepriecina ar ļoti vērtīgām dāvanām –individuāli pagatavotām zolītēm, kuras turpmāk Artim atvieglos soli kā sportā, tā ikdienā un īpašās Bauerfeind zeķes skrējējiem, kurās iestrādātā kompresija nodrošina  iespēju noskriet garāku distanci ātrāk, vieglāk un sasniegt labāku kopējo sniegumu sacensībās.

Vēlam veiksmi maratonā!

16. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

 • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
 • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
 • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
 • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
 • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
 • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
 • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
 • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
   

Pieteikties konsultācijai