Diagnostika. Veselības pārbaudes programmas

Visbiežāk ārvalstu pacientus interesē veselības pārbaužu programmas, jeb Check-Up. Pacientu ērtībai, Capital Clinic Riga speciālisti izstrādājuši šādas programmas atsevišķi sievietēm un vīriešiem, atšķirīgās vecuma grupās līdz 40 un pēc 40 gadiem, kā arī specializētas programmas „Standarts”, „Bronza”, Sudrabs”, „Zelts” un „Platīns”. Katrā no programmām ir ietverti rekomendēto ārstu apmeklējumi, izmeklējumi un analīzes. Ja pacientam ir vēlēšanās, ir iespējams sastādīt arī pacientam individuālo programmu. 1 – 2 dienu laikā ir iespējams saņemt vispārēju veselības stāvokļa novērtējumu, kā arī rekomendācijas nepieciešamajai ārstēšanai. Pieredzējuši speciālisti ieteiks diētu un rekomendējamo fizisko noslodzi.

Diagnostika Capital Clinic Riga

Vairāk informācija: http://www.capitalclinicriga.lv

Fleboloģija (asinsvadu ķirurģija)

Vēnu operācijas – viens no populārākajiem Latvijas medicīnas virzieniem. Baltijas Vēnu klīnika – vadošā Latvijas klīnika piedāvā plašu vēnu saslimšanu diagnostiku un ārstēšanu, izmantojot visas mūsdienās pasaulē pieejamās metodes un to kombinācijas. Klīnikas speciālisti katru gadu veic 1500 – 1800 operācijas. Pacientiem ir pieejamas vēnu operācijas izmantojot lāzera, radiofrekvences,  tvaika mikroimpulsu metodes, kā arī inovatīvā vēnu ārstniecības metode pielietojot bioloģisko līmi. 

Visas minētās metodes ir saudzējošas, to veikšanai nepieciešama lokālā anestēzija. Izvēloties vēnu slēgšanas operāciju ar bioloģisko līmi, nav nepieciešamības veikt anestēziju un valkāt vēnu kompresijas zeķes. Pēc manipulācijas veikšanas pacients uzreiz var doties mājās un jau nākamajā dienā atgriezties pie ikdienas ritma.

Dupleksultrasonogrāfija asinsvadiem

BVK vadošajam flebologam Dr Intam Ūdrim piešķir „Sapheon”balvu par veiktajām 100 operācijām izmantojot biolīmi.

 Paraugoperācija vēnām izmantojot biolīmi, Dr Tomasa Proebstle (Vācija) vadībā.

Vairāk informācija: www.venas.lv

6. Jūlijs, 2020.

Nepieciešama palīdzība?

"Baltijas Vēnu klīnika" rīcībā ir 3 operāciju zāles un dienas stacionāri. Pacientus konsultējam arī citās "Veselības centrs 4" filiālēs, kā arī izbraukumos (skatīt: www.venas.lv):

  • K. Barona ielā 115 (Baltijas Vēnu klīnika - galvenā ēka)
  • Skanstes ielā 50 (Dermatoloģijas klīnika)
  • Brīvības gatvē 410 (Juglas klīnika)
  • Duntes ielā 15A, 3., 4. stāvā (Capital Clinic Riga)
  • Grebenščikova ielā 1 (Diagnostikas centrs)
  • Baznīcas ielā 18 (Anti-Aging Institute)
  • Ģimnāzijas ielā 10A-2а, Daugavpilī (Privātklīnika "Ģimenes veselība")
  • Pededzes iela 10, Mārupe ( Mārupes Doktorāts) 
     

Pieteikties konsultācijai